Wysyłka w 2 dni robocze!

100 dni na zwrot

Darmowa wysyłka do zamówień powyżej 189 zł

Wysyłka w 2 dni robocze!

100 dni na zwrot

Darmowa wysyłka do zamówień powyżej 189 zł

Miłość to niezły łobuz.
Nie wiesz skąd idzie i co zamierza, ale jak już spojrzy Ci w oczy, to zazwyczaj po Tobie. I to jest bardzo przyjemne uczucie, przepaść z miłości.
Ale od początku…

Zaangażowaliśmy się w markę Miło(ść) w trudnym dla niej okresie i postanowiliśmy pomóc jej wyjść na prostą, bo wierzymy w moc tego słowa – miłość. Jego uniwersalność potrafi być przytłaczająca. Kochamy swoich bliskich, dziewczynę, chłopaka, męża, żonę, przyjaciół, rodziców, dziadków, zwierzęta, siebie, swoje pasje, mamy wiarę, która u podstaw też składa się z miłości. Miłość nie ma końca, można mówić i pisać o niej wiecznie, i nie ma człowieka, który by jej nie potrzebował w swoim życiu, nie ważne w jakiej odsłonie. Bo miłość jest dobra – nawet, gdy jest zła i niesprawiedliwa. Ostatecznie historia każdego z nas zawsze pokazuje że była po coś. Możemy różnić się pod wieloma względami, ale porozmawiać o miłości możemy wszyscy, bo każdy ją przeżył. I to jest ogromna siła.

Chcemy, by każda osoba nosząca ubrania z logo miło(ść) czuła się częścią społeczności, która tak jak my wierzy, że miłość powinna być dla wszystkich. Że powinna łączyć, a nie dzielić, otwierać, a nie zamykać, przygarniać, a nie wykluczać. Marzy nam się, by był to manifest ludzi z otwartymi głowami i sercami. A nie tylko kolejna marka ubrań. Świat nie potrzebuje więcej ubrań. Za to potrzebuje więcej dobrych inicjatyw, które będą szerzyć ważne wartości. Chcemy robić dla Was super rzeczy, których będziecie częścią i które będziecie z nami współtworzyć. Chcemy wspierać miłość i budować społeczność szaleńców wierzących, że nie ma na świecie większej siły. Bo jak napisał kiedyś pewien całkiem ciekawy pisarz: miło(ść) bez ść, to tylko miło. A my nie chcemy, żeby było miło. Chcemy o wiele więcej.